Menu Zamknij

Więckowska Anna

Anna Więckowska; SAK

Jestem architektką krajobrazu – absolwentką SGGW na kierunku architektura krajobrazu (2008). Przygodę z zawodem rozpoczynałam w pracowniach projektowych RS Architektura Krajobrazu oraz Ogród, Park, Krajobraz.
Od 2013 roku prowadzę firmę SPAZIO. Projektuję ogrody, zieleń osiedlową oraz publiczne tereny zieleni: place zabaw, skwery i parki, również zabytkowe. Wykonuję inwentaryzacje dendrologiczne, projekty gospodarki drzewostanem oraz projekty ochrony zieleni podczas budowy. Współpracuję z biurami architektonicznymi, firmami wykonawczymi, deweloperami oraz urzędami w procesie przygotowawczym inwestycji i jej realizacji w zakresie branży zieleni.

Jestem również sponsorką i merytoryczną liderką projektu ArboMap – prawdopodobnie jedynego oprogramowania, które kompleksowo wspomaga inwentaryzację zieleni, od pracy w terenie, po generowanie dokumentacji. Program ten pomógł mi zinwentaryzować m.in. takie zabytkowe obiekty, jak parki w Nałęczowie, Lubartowie i Kielcach, ul. Bydgoską w Toruniu, czy Aleję Lipową w Nałęczowie. Strona programu: arbomap.eu

Subskrybuj Biuletyn SAK

Aktualności z branży,działalność SAK i oferty pracy

Chcę otrzymywać bezpłatny Biuletyn SAK