Menu Zamknij

Władze Stowarzyszenia

Zarząd Stowarzyszenia Architektury Krajobrazu

Prezes Zarządu
Piotr Reda

doktor nauk biologicznych, architekt krajobrazu, pracownik Uniwersytetu Zielonogórskiego, właściciel firmy Leaf Project Studio. 
Kontakt: tel. 601 553 704, e-mail: p.reda@sak.org.pl

Członkowie Zarządu:
Łukasz Dworniczak
architekt krajobrazu, projektant terenów zieleni, autor licznych opracowań krajobrazowych, realizuje prace w ramach pracowni PHU Dworniczak s.c. z siedzibą we Wrocławiu
Kontakt: tel. 500 013 574, e-mail: lukasz.dworniczak@gmail.com

Beata Gawryszewska
doktor habilitowany nauk rolniczych w specjalności architektura krajobrazu, projektantka ogrodów, adiunkt w Katedrze Sztuki Krajobrazu SGGW. Specjalizuje się w problematyce przestrzeni zamieszkiwanej oraz społecznych podstawach gospodarowania przestrzenią i projektowania.

Karol Podyma
botanik, ogrodnik, specjalista od łąk kwietnych, właściciel firmy Łąki kwietne. Jest bardzo zaangażowany społecznie, wierzy w siłę nasion i od wielu lat zmienia oblicze polskich miast uczestnicząc w największych inicjatywach łąkowych. Współpracuje z samorządami oraz z biznesem – inicjuje, konsultuje i realizuje projekty łąkowe na terenie całego kraju. Jest współzałożycielem Fundacji Kwietna, edukuje, prowadzi szkolenia. Wspiera ochronę środowiska i bioróżnorodność.
Kontakt: e-mail karol@lakikwietne.pl /  tel. 505 159 315

Joanna Rayss
architekt krajobrazu, doktor nauk technicznych, właścicielka firmy  Zieleniarium, specjalista ds. mała retencja i zarzadzania polityką deszczową “Gdańskie Wody” sp. z o.o.
Kontakt: tel. 694 686 375

Organy SAK

Komisja Rewizyjna: Maciej Motas, Małgorzata Puda, Joanna Ways 

Sąd Koleżeński: Andrzej Kamiński – przewodniczący, Barbara Kraus-Galińska

Subskrybuj Biuletyn SAK

Aktualności z branży,działalność SAK i oferty pracy

Chcę otrzymywać bezpłatny Biuletyn SAK