Menu Zamknij

Szklarnie z Runowa

Linia szklarni i oranżerii ogrodowych wprowadzona na rynek przez firmę Grąbczewscy. Od czasów pandemii obserwujemy masowy „powrót do natury”. Wraz ze wzrostem świadomości jakości kupowanej w sklepach żywności rośnie potrzeba zdrowszych produktów. Jednocześnie coraz więcej klientów chce aktywnie spędzać czas w ogrodzie, pracując fizycznie, wypoczywając, spotykając się z bliskimi.

Szklarnie z Runowa to doskonałe rozwiązanie do:

  • uprawiania własnych, zdrowych, czystych ekologicznie warzyw i ziół,
  • całorocznego wypoczynku w ogrodzie wewnątrz przeszklonego, pięknego pawilonu ogrodowego.

Nasze szklarnie są solidne i trwałe, na pokolenia. Budujemy je z bezpiecznego, hartowanego szkła (4 mm) oraz konstrukcji z aluminiowych profili. Szyby montujemy za pomocą szczelnych, gumowych uszczelek, dzięki czemu uprawy wewnątrz są zawsze bezpieczne, a spotkania przy rodzinnym w stole pośrodku ogrodu, niezależnie od pogody, stają się źródłem niezapomnianych wrażeń. Dodatkowo konstrukcje możemy dostarczyć w dowolnym kolorze, dzięki czemu szklarnia zmienia się w ozdobny obiekt urządzający przestrzeń blisko domu.

Przy pomocy szklarni młode pokolenie może zrozumieć skąd się bierze żywność, a wciągnięte do wspólnej aktywności dzieci mają szansę poczucia sprawczości i zdobycia nowych super mocy – produkowania własnego, autonomicznego jedzenia, bez śladu węglowego, bez chemii.

szklarnie z Runowa

Coraz więcej Szklarni z Runowa trafia do szkół, przedszkoli, ogrodów społecznościowych, gdzie całe społeczności korzystają z prozdrowotnych i terapeutycznych korzyści nowego stylu życia związanego na powrót z ziemią.

Architektom krajobrazu i oferujemy korzystne warunki współpracy. Dysponujemy modelami 3D wybranych modeli do łatwiejszego wizualizowania ich roli w przestrzeni ogrodu. Zapraszamy do naszej pokazowej ekspozycji na terenie szkółek w Runowie, koło Warszawy.

Zapewniamy dostawę i montaż na terenie całego kraju.

Zapraszamy do kontaktu – chętnie udzielimy wyczerpujących informacji.