Menu Zamknij

Semmelrock

Jesteśmy dostawcą wysokiej jakości kostek brukowych, płyt i systemów ogrodzeń. Wdrażamy nowe technologie i unikatowe produkty. Działamy z sukcesami na rynku polskim od 2003 roku. Firma Semmelrock posiada pięć zakładów produkcyjnych: w Kołbieli, Gnatowicach, Gliwicach, Oławie i w Gdyni, gdzie łącznie zatrudniamy ponad 350 pracowników. Nasze produkty oferujemy w całej Polsce za pośrednictwem rozbudowanej sieci dystrybucji.

Semmelrock Stein+ Design oferuje wyrafinowane rozwiązania kształtowania przestrzeni dla prywatnych i publicznych inwestorów, wyróżniające nas zarówno pod względem wzornictwa jak i jakości wykonania.

Istniejemy i działamy, aby realizować naszą pasję do betonowych nawierzchni. „Passion for paving” to motto, które w jasny i zwięzły sposób wyraża tę ideę pracownikom firmy oraz jej partnerom. Jest to siła napędzająca dążenie do nieustannego rozwoju kreatywności i technologii produkcji, do wzbudzania zainteresowania i entuzjazmu klientów różno-rodnymi rozwiązaniami krajobrazowymi, możliwymi do wykonania dzięki naszym produktom. Grupa prowadzi 14 zakładów w 7 krajach, tj. na Węgrzech, Słowacji, Czechach, Polsce, Chorwacji, Rumunii i Bułgarii oraz organizacje handlowe na 5 rynkach eksportowych, tj. w Słowenii, Serbii, Bośni i Hercegowinie, Czarnogórze i Macedonii, zatrudniając w sumie około 850 pracowników.

Strefa architekta Semmelrock – dostęp do tekstur, kreskowań, wzorów ułożeń oraz materiałów produktowych www.architekci.semmelrock.pl

Formularz kontaktowy: www.semmelrock.pl/kontakt/formularz-kontaktowy

Więcej o nas i naszych produktachwww.semmelrock.pl

Semmelrock Stein+Design Sp. z o.o.
05-340 Kołbiel, ul. 1 Maja 6

Paweł Jastrzębowski
tel. +48 532 755 648

Katarzyna Sibilska
tel. +48 660 297 954

Subskrybuj Biuletyn SAK

Aktualności z branży,działalność SAK i oferty pracy

Chcę otrzymywać bezpłatny Biuletyn SAK