Menu Zamknij

Rain Bird Europe

Rain Bird Europe
240 rue René Descartes
Le clamar Bat A, ZAC du Parc de la Duranne 13290 Aix en Provence, France
www.rainbird.eu

Firma Rain Bird jest wiodącym producentem automatycznych systemów nawadniających, oferująca kompleksowe rozwiązania dla prywatnych i publicznych terenów zielonych, obiektów sportowych, pól golfowych oraz dla rolnictwa.

Firma powstała w 1933 roku w Kalifornii i od początku swojej działalności nieprzerwanie zajmuje się systemami automatycznego nawadniania. Rain Bird wprowadziła na rynek wiele przełomowych rozwiązań, począwszy od pierwszego w pełni automatycznego zraszacza młoteczkowego (1933) oraz innych produktów i technologii, wykorzystywanych dzisiaj powszechnie w branży. W dorobku firmy znajduje się ponad 450 patentów i ponad 30 zastrzeżonych znaków handlowych.

Obecnie Rain Bird oferuje najszerszą i najbardziej kompletną ofertę produktową w branży, która obejmuje ponad 4000 produktów w stałej ofercie magazynowej. Swoje rozwiązania oferuje w 130 krajach na całym świecie a marka Rain Bird stała się synonimem najwyższej jakości.

Rain Bird w każdym sezonie wprowadza nowe produkty. Ostatnie lata to przede wszystkim nowości technologiczne w zakresie nawadniania kroplowego, np. rodzina XF, z podziemną linią kroplującą XFS na czele, rozwój systemów centralnego sterowania takich jak IQ oraz rozbudowa oferty sterowników irygacyjnych serii ESP, wraz z modułem LNK wifi, który umożliwia zdalną obsługę systemu przez urządzenia mobilne oraz automatyczną regulację nawadniania w oparciu o internetowe serwisy pogodowe.

Więcej szczegółów na www.rainbird.pl

Witold Drabczyk
Area Manager Czechy, Polska, Słowacja
tel. +48 604 221 284

Subskrybuj Biuletyn SAK

Aktualności z branży,działalność SAK i oferty pracy

Chcę otrzymywać bezpłatny Biuletyn SAK