Menu Zamknij

Grąbczewscy

logo Grąbczewscy

Naszym celem jest zapewnienie profesjonalnym klientom pełnego wyboru roślin do realizacji projektu zieleni każdej skali i stopnia trudności. Dbamy o jakość obsługi i partnerskie relacje z architektami krajobrazu, projektantami i wykonawcami.

Staramy się prowadzić nasze szkółki według najwyższych standardów jakości, zarówno w pojemnikach (w siedzibie w Runowie) jak i w gruncie (drzewa alejowe do 40 cm obwodu w naszej filii w Olszanach). Przez cały sezon, można wybierać spośród ogromnej kolekcji soliterowych krzewów, drzew, roślin formowanych, niwaki, w tysiącach gatunkach i odmian, często niespotykanych gdzie indziej.

Zapraszamy do odwiedzin projektantów i wykonawców z klientami, podczas których można poznać z bliska zaprojektowane rośliny, wybrać i zarezerwować konkretne egzemplarze, zoptymalizować projekt. Na życzenie – służymy doradztwem, materiałami informacyjnymi, doświadczeniem wieloletniej pracy z roślinami.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo na etapie projektowania i planowania inwestycji, jak i wsparcie techniczne podczas realizacji.

Wierzymy, że najcenniejsze w biznesie są trwałe, partnerskie relacje, dlatego organizujemy fachowe szkolenia, warsztaty i spotkania dla stałych klientów. Zależy nam na końcowym efekcie realizacji z udziałem naszych roślin. Staramy się wspierać wspólnotę projektantów i wykonawców terenów zieleni, odwdzięczamy się rekomendacjami i usługami cross-marketingu.

Oprócz roślin dostarczamy także:

Subskrybuj Biuletyn SAK

Aktualności z branży,działalność SAK i oferty pracy

Chcę otrzymywać bezpłatny Biuletyn SAK