Menu Zamknij

Schreder Polska

Oferujemy profesjonalne systemy oświetlenia ulicznego, dekoracyjnego, w tym również do iluminacji obiektów architektonicznych kreujących przestrzeń miejską. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu oświetlenia sportowego, przemysłowego i tunelowego.

kontakt: Agnieszka Klenczon (Communication Manager), +48 22 375 92 30
adres: Schréder Polska Sp.z o.o., Aleje Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa
strona firmy: www.schreder.pl,  www.schreder.com

O firmie

Schréder Polska Sp.z o.o. jest członkiem Grupy Schréder obecnej w 35 krajach na całym świecie i specjalizującej się w oświetleniu zewnętrznym. Na polskim rynku jesteśmy od 2000 roku.

Bazując na ponad 100 letnim doświadczeniu nasza firma wypracowała kompleksowe podejście do Klienta i pełną gamę rozwiązań od tworzenia koncepcji po usługi posprzedażowe. Oferujemy profesjonalne systemy oświetlenia ulicznego, dekoracyjnego, w tym również do iluminacji obiektów architektonicznych kreujących przestrzeń miejską. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu oświetlenia sportowego, przemysłowego i tunelowego. W swojej ofercie posiadamy nowoczesne oprawy LED służące do oświetlania ciągów pieszo-jezdnych, dróg, iluminacji oraz systemy inteligentnego sterowania OWLET.

Jako lider w oświetleniu zewnętrznym stworzyliśmy wiele rozwiązań technologii fotometrycznych, aby dostarczyć produkty przystosowane do każdego zadania projektowego pod względem wydajności, komfortu oraz zwrotu kosztów inwestycji.

Filozofią naszej firmy jest idea “właściwego oświetlenia”, którą kierujemy się przez szereg lat. Oznacza to, że oferujemy naszym klientom nie tylko produkty najwyższej jakości, ale także całą koncepcję oświetlenia na najwyższym poziomie, czyli oświetlenia nowoczesnego, racjonalnego i ekonomicznego.