Menu Zamknij

SIK-Holz Polska

Za nazwą SIK-Holz kryją się nie tylko indywidualne produkty z drewna robinii, ale także 200 osób, które te urządzenia produkują.

kontakt:  Monika Ceglarek , tel. 601970132, fax. 0683843687
adres:  SIK polski Monika Ceglarek, ul. Powstańców Wlkp. 7a, 64-200 Wolsztyn
strona firmy: http://www.sikpolski.pl/

O firmie

SIK-Holz jest zarządzanym przez właściciela, średniej wielkości przedsiębiorstwem  w rejonie Flaeming, na południe od Berlina.

Tutaj powstał w 1988 roku zakład rzemiosła rzeźbiarskiego ze szczególnym uwzględnieniem planowania, projektowania i produkcji indywidualnych urządzeń na  place zabaw z drewna robinii.

Za nazwą SIK-Holz kryją się nie tylko indywidualne produkty z drewna robinii, ale także 200 osób, które te urządzenia produkują. Są to w pierwszej linii stolarze, cieśle i rzeźbiarze, ale także ślusarze, handlowcy i inżynierowie. Dzięki dużemu stopniowi odpowiedzialności wnoszą oni swój wkład w sukces przedsiębiorstwa.

W SIK-Holz wszystkie działy przedsiębiorstwa znajdują sie pod jednym dachem – od planowania, poprzez produkcję urządzeń, po montaż na miejscu przeznaczenia.W poszczególnych działach produkcyjnych można prześledzić powstanie produktu od pnia drzewa po gotowe urządzenie do zabawy.

 

Subskrybuj Biuletyn SAK

Aktualności z branży,działalność SAK i oferty pracy

Chcę otrzymywać bezpłatny Biuletyn SAK