Menu Zamknij

HUNTER INDUSTRIES

Hunter Industries jest globalnym producentem produktów dla sektora nawadniania, oświetlenia zewnętrznego oraz obróbki tworzyw sztucznych. Ta rodzinna firma z siedzibą i zakładami produkcyjnymi w San Marcos Kalifornia, oferuje pełne spektrum wodo- i energooszczędnych rozwiązań. Linia produktów została zaprojektowana z myślą o potrzebach profesjonalistów w dziedzinie nawadniania, więc obok nowoczesnych rotorów, wysokowydajnych dysz rotacyjnych czy zaworów, obejmuje zaawansowane, w pełni automatyczne sterowniki współpracujące z profesjonalnymi czujnikami pogody, wyposażonymi w sprawdzone oprogramowanie i algorytmy wyliczające rzeczywistą ewapotranspirację.

W trosce o zrównoważony rozwój Hunter oferuje pod marką FX Luminaire również zaawansowane systemy oświetlenia ogrodów i kameralnych przestrzeni komercyjnych, wyróżniające się nie tylko trwałością i możliwością tworzenie zmiennych w czasie scenografii świetlnych w ogrodzie (scen), ale również technologią elektronicznego dopasowywanie ustawień barwy światła białego (CCT), oraz jego intensywności tak, aby doskonale podkreślić szczegóły i unikalny charakter krajobrazu w zmieniającej się scenerii pór roku, lub dopasować scenerię ogrodu do aktualnego nastroju użytkowników.

Różnorodną gamę produktów Hunter Industries można zobaczyć wszędzie, od budownictwa mieszkaniowego, przez stadiony, pola golfowe, zabytki narodowe, parki rozrywki, parki miejskie, kompleksy handlowe, hotele i budynki komunalne na całym świecie. Niezależnie od tego, czy pochodzisz z Nowego Jorku, Szanghaju, Sydney, Paryża, Moskwy, Warszawy czy Kairu, prawdopodobnie spotkałeś gdzieś po drodze produkty Hunter.

Subskrybuj Biuletyn SAK

Aktualności z branży,działalność SAK i oferty pracy

Chcę otrzymywać bezpłatny Biuletyn SAK