Menu Zamknij

Wojdyna Milena

Specjalizacja: architektka krajobrazu w zagospodarowaniu przestrzeni publicznych.
Cel zawodowy: Wpływ na wygląd otaczającej nas przestrzeni.
Od 2015 roku rozwijam się intensywniej w zawodzie architekta krajobrazu. Zdobyłam wiedzę i doświadczenie, między innymi w zakresie: inwentaryzacji dendrologicznych i gospodarki drzewostanem; projektowania przestrzeni publicznych; uzyskiwania uzgodnień, opinii i warunków technicznych. Dotychczas zajmowałam się sprzedażą roślin, doradztwem, wykonawstwem nasadzeń roślin, pracami biurowymi. Przygotowuję dokumentacje projektową w tym graficzne koncepcje, wizualizacje, projekty zagospodarowania terenu, architektoniczno-budowlane, techniczne i wykonawcze, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych.
Ukończyłam Szkołę Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, architektura krajobrazu, studia magisterskie w specjalizacji: urządzanie i pielęgnowanie krajobrazu. Wcześniej technik architektury krajobrazu spod skrzydeł ZS Terenów Zieleni im. inż. Cz. Nowaka w Radzyminie (archiwalna nazwa szkoły, obecnie Zespół Szkół Techniczno – Zawodowych).
Ponadto jestem kreślarzem AutoCad, miłośniczką zielarstwa i fitoterapii, wizualizacji odręcznych i wizualizacji w programach graficznych: Adobe Photoshop, Gimp, Lumion, SketchUp. Obecnie zgłębiam V-Ray, lecz w planach kolejne programy graficzne i rozwój zawodowy między innymi w zakresie roślinności rodzimej oraz hobbystycznie – leczniczej.

Subskrybuj Biuletyn SAK

Aktualności z branży,działalność SAK i oferty pracy

Chcę otrzymywać bezpłatny Biuletyn SAK