Menu Zamknij

PIKNIK – Wiosenne porządki w Parku Rusałka w Lublinie

PIKNIK – Wiosenne porządki w Parku Rusałka w Lublinie, 28 maja 2011, sobota, godziny 13:00- 16:00, od strony ulicy Rusałka (dawny targ zwierzęcy).

Zgodnie z pomysłem, który zrodził się 6 kwietnia 2011 na pierwszym spotkaniu zapraszamy do wspólnego sprzątania Rusałki a także wypoczynku w plenerze!

 

Worki, rękawice, i kontener zapewnia Wydział Gospodarki Komunalnej natomiast poczęstunek dla uczestników ufundowało Stowarzyszenie Handlowców “Ul. Rusałka”. Będzie także możliwość rozmowy o przyszłości terenu przy makiecie i samodzielnych prób ustawienia elementów przyszłego parku na makiecie.

 

Makieta zostanie wykorzystana niebawem przy otwartych warsztatach, na które zapraszamy Państwa w dniach 1, 8 i 15 czerwca 2011.

 

Działanie jest kolejnym etapem procesu konsultacji społecznych odnowy Parku Rusałka w Lublinie, którego celem jest opracowanie społecznej koncepcji zagospodarowania tego Parku. Głównym organizatorem procesu jest Stowarzyszenie Architektury Krajobrazu, partnerami są: Forum i Rada Kultury Przestrzeni, Instytut Architektury Krajobrazu KUL, Rada Dzielnicy Śródmieście, Wydział Architektury i Budownictwa PL, Wydział Gospodarki Komunalnej UM Lublin, Wydział Planowania UM Lublin, WOK i.in.

 

Projekt realizowany dzięki finansowemu wsparciu Fundacji Batorego.

 

Zapraszamy do udziału!

 

Jan Kamiński (SAK), koordynator inicjatywy.

Subskrybuj Biuletyn SAK

Aktualności z branży,działalność SAK i oferty pracy

Chcę otrzymywać bezpłatny Biuletyn SAK