Menu Zamknij

Konferencja Future 4 Build z udziałem SAK

Na zaproszenie organizatorów konferencji Future 4 Builds (17-18 października, Warszawa) Prezes SAK Wojciech Januszczyk wziął udział w dyskusji panelowej “Zrownowazona urbanistyka – wizje rozwoju vs. mozliwosci w Polsce”. W panelu udział wzięli również: prof. Marek Budzynski (Politechnika Warszawska), Jochen Rabe (Dyrektor Projektu, Associate, Buro Happold), dr Magdalena Staniszkis (Staniszkis Architekt), Andrzej Romiszewski (Wiceprezes, Krajowa Izba Urbanistow).

Future 4 Build to międzynarodowa konferencja oraz impreza targowa dedykowana tematyce rozwoju budownictwa zrównoważonego. Konferencja jest miejscem spotkania branży oraz platformą wymiany informacji i wiedzy profesjonalistów w obszarze budownictwa zrównoważonego. Celem konferencji jest wskazanie inspiracji i rozwiązań prowadzących do zwiększnia stopy zwrotu z inwestycji w projekty zrównoważonego budownictwa. Poruszone zostanie pełne spektrum tematów – ekonomiczne, środowiskowe, społeczne oraz dziedzictwa dla przyszłych pokoleń.

Konferencja ma również za zadanie stworzenie specjalistycznej platformy biznesowej, dającej możliwość nie tylko wymiany poglądów, ale również realnych kontaktów biznesowych, przekładających się na długofalową współpracę.

Future 4 Build zgromadzi w jednym miejscu i czasie największych graczy z 5 głównych sektorów branży: deweloperów, generalnych wykonawców, inwestorów, architektów i projektantów instalacji.

W skrócie Futurte for Builds to:

  • Strategiczne spotkanie ekspertów zaangażowanych w branżę zrównoważonego budownictwa w Polsce
  • Wybitni międzynarodowi specjaliści dzielący się doświadczeniach z realizacji projektów
  • Dyskusja o skutecznych sposobach pozyskiwania finansowania, a także wyzwaniach i możliwościach rozwoju branży w Polsce
  • Światowe trendy i innowacje w oczach ekspertów
  • Platforma wymiany doświadczeń, poszukiwania inspiracji i budowania nowych możliwości biznesowych.

Subskrybuj Biuletyn SAK

Aktualności z branży,działalność SAK i oferty pracy

Chcę otrzymywać bezpłatny Biuletyn SAK