Menu Zamknij

Konkurs Inspiracje w przestrzeni 2011 – Place zabaw

Redakcja „Zieleni Miejskiej” zaprasza do udziału w nowym konkursie „Inspiracje w przestrzeni”. Celem konkursu jest nagrodzenie i promocja projektów urbanistycznych kształtujących wysoką jakość przestrzeni publicznej. Organizator określa jaka tematyka obowiązuje w bieżącej edycji. W tym roku oceniane są projekty bezpiecznych, ciekawych i oryginalnych placów zabaw.

Konkurs organizowany jest w dwóch kategoriach – zrealizowane projekty i projekty koncepcyjne.

Zapraszamy do udziału studentów, absolwentów kierunków związanych z architekturą krajobrazu, projektantów, architektów krajobrazu, a także jednostki samorządu terytorialnego oraz pracownie realizujące tego typu projekty.

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać formularz zgłoszeniowy i charakterystykę projektu oraz w przypadku zrealizowanych projektów – zdjęcia placu zabaw i dokumentację sprzed realizacji, a w przypadku projektów koncepcyjnych – projekt w formie rysunkowej zawierający rzut i wizualizację.

Zgłoszenia należy przesłać do redakcji do 1 grudnia 2011 r. Rozstrzygniecie konkursu i nagrodzenie laureatów odbędzie się w lutym 2012 r. podczas Targów GARDENIA w Poznaniu.

 

Kontakt: Aleksandra Kowalczyk, tel. 061/655 81 08,
e-mail:

0.1 MB Formularz zgłoszeniowy

Subskrybuj Biuletyn SAK

Aktualności z branży,działalność SAK i oferty pracy

Chcę otrzymywać bezpłatny Biuletyn SAK