Menu Zamknij

Wystawa projektów członków SAK

Zapraszamy do udziału w wystawie organizowanej przez Stowarzyszenie Architektury Krajobrazu. Prezentacja ma na celu propagowanie architektury krajobrazu jako dziedziny oraz zakresu działań przedstawicieli tego wciąż nowego zawodu.

Przedmiotem ekspozycji będą realizacje członków naszego stowarzyszenia. Ze względu na znaczne różnice w skali i tematyce realizacji proponujemy podział na dwa panele tematyczne zatytułowane Przestrzeń publiczna i Ogrody prywatne.

Planujemy kontynuować możliwość wypożyczania wystawy na imprezy związane z architekturą krajobrazu, tak jak miało to miejsce z poprzednią ekspozycją Miejska Przestrzeń Publiczna prezentującą najciekawsze projekty z całego świata, która pokazywana była w Krakowie, Lublinie, Rzeszowie, Warszawie, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Konieczność transportu powoduje ograniczenia dotyczące docelowego rozmiaru ekspozycji. Przewidziana, optymalna liczba plansz to 30 szt. co oznacza, że dostarczenie materiałów nie jest jednoznaczne z ich prezentacją. O prezentacji prac będzie decydował termin wpłynięcia kompletnego materiału graficznego (zdjęcie, rzut) i opisu oraz jego zgodność z wytycznymi, które znajdą Państwo w załączniku.

Termin na nadsyłanie materiałów upływa 31 grudnia 2011.

Subskrybuj Biuletyn SAK

Aktualności z branży,działalność SAK i oferty pracy

Chcę otrzymywać bezpłatny Biuletyn SAK