Menu Zamknij

Warsztaty dla liderów społecznych

W imieniu organizatorów zapraszamy liderów społecznych na cykl warsztatów, których celem jest zwiększenie kompetencji w zakresie prowadzenia dialogu społecznego na rzecz poprawy jakości przestrzeni publicznej.

Warsztaty obejmują cykl sześciu spotkań, które odbędą się w okresie 30.06 – 20.10.2012 r. w Janowie Podlaskim, Radzyniu Podlaskim i we Włodawie w łącznym wymiarze 36 godzin. Warsztaty skierowane są do osób, które:

  • działają w organizacjach pozarządowych lub grupach nieformalnych, których celem jest rozwój lokalny lub pracują na rzecz rozwoju lokalnego w instytucjach państwowych / samorządowych,
  • posiadają doświadczenie w aktywizowaniu społeczności lokalnych i chcą je rozwijać lub chcą je zdobyć,
  • interesują się problemami przestrzeni wspólnej i kultury przestrzeni w swoim mieście,
  • mają silną motywację do rozwoju dialogu obywatelskiego na rzecz poprawy jakości przestrzeni wspólnej.

Warsztaty dla 20 liderów społecznych działających na obszarze Janowa Podlaskiego, Radzynia Podlaskiego i Włodawy zostaną przeprowadzone w ramach projektu “Obywatele w miasteczkach. Wsparcie aktywności obywatelskiej na rzecz wspólnej przestrzeni w małych miastach wschodniej lubelszczyzny” dofinansowanego ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

 

Zgłoszenia udziału przyjmowane są do 25 czerwca.

 

SAK jest patronem cyklu spotkań.

Bieżące informacje na temat projektu oraz formularze zgłoszenia można znaleźć pod adresem: obywatele-w-miasteczkach.blogspot.com/ 

0.17 MB Program warsztatów (+trenerzy)

Subskrybuj Biuletyn SAK

Aktualności z branży,działalność SAK i oferty pracy

Chcę otrzymywać bezpłatny Biuletyn SAK