Menu Zamknij

Targi Green Days, 7-9 kwietnia

Zapraszamy Państwa do czynnego udziału w targach Green Days, które odbędą się w dniach 7-9 kwietnia 2017 r. w podwarszawskim Nadarzynie, w kompleksie Ptak Warsaw Expo.

Stowarzyszenie organizuje Salon Architektury Krajobrazu, jeden z 5 salonów (na mapce zaznaczony kolorem fioletowym), w którym przewidziano:

  • powierzchnię wystawienniczą dla członków SAK, 
  • salę konferencyjną, w której odbędzie się kolejna edycja konferencji SAK (WAK14), 
  • miejsce na wystawę SAK (grant z Funduszu Wyszehradzkiego),
  • miejsce na wystawę prac konkursowych (konkurs o roboczej nazwie Nowa fala)

“Salon Architektury Krajobrazu jest przeznaczony dla profesjonalistów z branży architektury krajobrazu, którzy chcą zaprezentować swoje możliwości w zakresie projektowania ogrodów, zielonych przestrzeni miejskich szerokiemu gronu przedstawicieli jednostek samorządowych, jak również indywidualnym klientom. Salon ten to również okazja do udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe, jak również przegląd najnowszych technik komputerowych w zakresie projektowania.”  www.dni-zieleni.pl

W ramach współpracy z targami udało się wynegocjować bardzo atrakcyjne warunki udziału dla członków SAK. Cena wynajmu boksu w Salonie SAK wynosi jedynie 50 zł/m kw. (cena regularna 195 zł); dostępne są boksy o powierzchni 9 i 12 m kw. Możliwe są również większe powierzchnie (powyżej 20 m kw.). W tej sprawie prosimy o kontakt z biurem SAK. Ponadto członkowie SAK zwolnieni są z opłaty rejestracyjnej (500 zł), tę ponosi stowarzyszenie.

Subskrybuj Biuletyn SAK

Aktualności z branży,działalność SAK i oferty pracy

Chcę otrzymywać bezpłatny Biuletyn SAK