Menu Zamknij

Spotkanie inauguracyjne obchodów 75. rocznicy IFLA

Zapraszamy na spotkanie z okazji 75. rocznicy obchodów IFLA! W spotkaniu można też wziąć udział zdalnie, kliknij po więcej szczegółów.

Międzynarodowa Federacja Architektów Krajobrazu – International Federation of Landscape Architects, IFLA – została założona w Cambridge w Anglii w 1948 roku, z Sir Geoffrey’em Jellicoe jako pierwszym Przewodniczącym. Reprezentowała 15 państw z Europy i Ameryki Północnej. Dzisiaj IFLA reprezentuje 78 stowarzyszeń narodowych z Afryki, oby Ameryk, Europy, Azji i Pacyfiku oraz Bliskiego Wschodu.

IFLA istnieje już 75 lat i chcielibyśmy świętować tą rocznicę na całym świecie. Czas sięgnąć do przeszłości, porozmawiać o dzisiejszych problemach i wyzwaniach w architekturze krajobrazu ale również odważyć się spojrzeć w przyszłość. Jednocześnie to doskonała okazja do dalszej promocji naszego zawodu i podkreślania jego znaczenia.

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w spotkaniu inauguracyjnym. Będzie to także okazja, aby dowiedzieć się więcej o naszych inicjatywach oraz wydarzeniach zaplanowanych na najbliższe miesiące.

Link do wydarzenia: https://vuw.zoom.us/j/92299787478 

Meeting ID: 922 9978 7478

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę Konkursu Młodych IFLA Europe https://iflaeurope.eu/index.php/youth/general/rules-and-regulations 

Zapraszamy do udziału!

IFLA, SAK

Subskrybuj Biuletyn SAK

Aktualności z branży,działalność SAK i oferty pracy

Chcę otrzymywać bezpłatny Biuletyn SAK