Menu Zamknij

Targi ogrodnicze Spoga + gafa Kolonia

Spoga + gafa to wiodące na świecie targi ogrodnicze. To tutaj ponad 2 000 wystawców z około 60 krajów prezentuje, co roku najnowsze trendy z branży ogrodniczej. W dniach od 3 do 5 września 2017 roku w Kolonii będzie można czerpać inspiracje w trzech wiodących kategoriach: Grill-Event, meble i rośliny ogrodowe. Targi spaga + gafa to także bogata oferta wykładów, pokazów oraz prezentacji produktów, co sprawia, że iż oferta spoga+gafa jest unikalna na arenie międzynarodowej.

 

 

Aby Państwa wizyta podczas spoga+gafa była jeszcze bardziej atrakcyjna, organizator targów Koelnmesse zaprasza do skorzystania z przygotowanych specjalnie dla Państwa bezpłatnych usług dodatkowych, w tym:

 

Bezpłatne bilety wstępu na wszystkie dni targów

 

Welcome Reception

Tutaj goście otrzymają informacje o programie oraz na temat najważniejszych nowości na tegorocznych targach.

 

Zwiedzanie targów z przewodnikiem (inkl. tłumaczenie symultaniczne)

Podczas wycieczki z przewodnikiem po terenach targowych uczestnikom delegacji zostaną przedstawione wszystkie najważniejsze informacje o wystawie. Ponadto, dzięki temu goście, jako grupa zorganizowana, są bardziej zauważalni przez wystawców.

 

Business Breakfast

Międzynarodowe spotkanie biznesowe umożliwi Państwu zawarcie kontaktów biznesowych, zarówno z niemieckimi, jak i międzynarodowymi uczestnikami targów do pogłębienia dalszych relacji biznesowych.

 

(Delegations) Matchmaking

Oferujemy również organizację spotkań delegacyjnych z innymi międzynarodowymi delegacjami. W ten sposób możemy zapewnić spotkanie naszych delegacji z ciekawymi globalnymi partnerami biznesowymi.

 

Business Lounge (inkl. Snacks & Drinks)

W loży biznesowej mogą Pastwo w każdej chwili odpocząć, a przy okazji poszerzyć swoje znajomości z innymi przedstawicielami z branży.

 

IVG Gartenparty

Specjalnie dla spoga+gafa stowarzyszenie ogrodnicze IVG (Industrieverband Garten e.V.) organizuje spotkanie biznesowe na własnym stanowisku. Tutaj spotykają się w jednym miejscu producenci, dostawcy, klienci i przedstawiciele mediów z branży ogrodniczej, w celu nawiązania i podtrzymywania kontaktów biznesowych i towarzyskich.

 

Gartencenter-Tag und VDG Happy Hour

We współpracy z Verband Deutscher Gartencenter e.V. (VDG) zapraszamy na Dzień Ogrodów, który odbędzie się w niedziele tj. 03.wrzesnia 2017. Na zakończenie dnia VDG zaprasza wszystkich na koncert muzyki relaksacyjnej i smaczne przekąski.

 

Zwiedzanie Centrum Ogrodniczego w Kolonii

Jeśli chcieliby Państwo zwiedzić interesujące Was Centrum Ogrodnicze w Kolonii czy w obrębie miasta jesteśmy w stanie to dla Państwa zorganizować.

 

(Opcja do wyboru:) Zwiedzanie Ogrodu Botanicznego „Flora“ w Kolonii

 

Beda mogli Państwo, jako jedna z atrakcji, wybrać zwiedzanie Ogrodu Botanicznego „Flora“

 

City Tour Köln

Dla wszystkich, którzy chcą poznać Kolonie – oferujemy zwiedzanie miasta w przewodnikiem, aby dowiedzieć się najważniejszych informacji na temat katedry kolońskiej, miasta Kolonia oraz typowych i ujmujących Kolończyków.

 

Wieczór Piwny

Serdecznie zapraszamy do Państwa do spędzenia jednego z wieczorów w niemieckim browarze piwnym. Ciesz się przyjemną atmosferą w typowego kolońskiego browaru, pyszną kolacją i jednym z najlepszych piw w Niemczech. Cieszymy się na spędzenie miłego wieczoru z przyszłą delegacją.

 

Więcej na temat targów na stronie: www.spogagafa.com

 

W celu uzyskania bezpłatnych biletów wstępu prosimy o kontakt mailowy: .

Wydarzenie pod patronatem SAK

Subskrybuj Biuletyn SAK

Aktualności z branży,działalność SAK i oferty pracy

Chcę otrzymywać bezpłatny Biuletyn SAK