Menu Zamknij

plebiscyt „Polski Krajobraz 2012″

Ruszyła I edycja plebiscytu „Polski Krajobraz 2012″

Jaki był dla polskiej architektury krajobrazu rok 2012? Co po nim zostanie w polskiej przestrzeni? Które realizacje są najbardziej warte uwagi? Wortal Sztuka-Krajobrazu.pl po raz pierwszy zaprasza do wspólnego podsumowania minionego roku!

 

Redakcja wortalu sztuka-krajobrazu.pl do 25 lutego zbiera informacje o najciekawszych realizacjach i wydarzeniach w polskim krajobrazie ubiegłego roku. Wyniki tych poszukiwań zostaną po 1 marca 2013 poddane pod głosowanie internautów oraz profesjonalnego jury.

 

Redakcja czeka na propozycje zgłaszane przez samych architektów lub użytkowników. Do ich zgłaszania można wykorzystać mechanizm społecznościowy dostępny na wortalu sztuka-krajobrazu.pl.

 

Żeby zgłosić projekt wystarczy założyć wizytówkę pracowni lub dodać do istniejącej już wizytówki galerię proponowanej realizacji lub wydarzenia z dopiskiem „Polski Krajobraz 2012″. Zgłoszenia można też przesyłać na mail redakcyjny wortalu. Najciekawsze propozycje zostaną przez redakcję uwzględnione przy konstrukcji końcowej listy poddanej pod głosowanie.

 

Zwycięzcy plebiscytu Polski Krajobraz 2012 zostaną nagrodzeni specjalnymi dyplomami. Autorzy wybranych realizacji będą zapraszani do wygłoszenia wykładu w Klubie Sztuka Architektury w formie na żywo lub transmisji internetowej.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w plebiscycie.

 

Wortal Sztuka – Krajobrazu.pl to medium cyfrowe skierowane do architektów krajobrazu, urbanistów oraz miłośników ogrodów. Wortal istnieje od grudnia 2012 roku i pisze o najciekawszych trendach na rynku, realizacjach oraz wydarzeniach ważnych dla środowiska architektury krajobrazu oraz urbanistyki.

 

Kontakt prasowy:
Marta Artman
Grupa Sztuka Architektury. ul. Andersa 13 (Skwer Tekli Bądarzewskiej), 00-159 Warszawa
e-mail: , tel. 22 216 99 12

 

Subskrybuj Biuletyn SAK

Aktualności z branży,działalność SAK i oferty pracy

Chcę otrzymywać bezpłatny Biuletyn SAK