Menu Zamknij

Opowieści o przestrzeni

opowieści o przestrzeni, Stowarzyszenie Architektury Krajobrazu


Data wydarzenia: 16 marca 2024. godz. 17:00
Miejsce: OPT Zamek Leśnica pl. Świętojański 1, Wrocław, sala 106 (1. piętro)
Organizator: Architektura Harmonii oraz OPT Zamek

Czy to w jaki sposób kształtujemy środowisko pozostaje dla nas bez znaczenia? Jak dbać o równowagę pomiędzy nami a naturą? Czy granica naszej posesji równa się granicy naszej percepcji? Zapraszamy na cykl spotkań, podczas których architekci krajobrazu będą opowiadać o otoczeniu z perspektywy własnych doświadczeń i praktyki.

Jesteś chętny dowiedzieć się więcej o krajobrazie, powiązaniach człowieka z naturą, o tym jak nasza codzienność zależy od jakości otoczenia? Mieszkasz w okolicy? Studiujesz? Jesteś ciekawy przestrzeni? A może zastanawiasz się co możesz zrobić, by Twoja okolica wygląda lepiej?  Zapraszamy na spotkania pt. “Opowieści o przestrzeni”.

Tematyka pierwszego spotkania:

– Kto kreuje naszą przestrzeń? Czym właściwie jest architektura krajobrazu? Pomiędzy architekturą, ogrodnictwem a urbanistyką – początki i rozwój dziedziny. Pierwsze spotkanie to wprowadzenie w temat. Nakreślenie wyraźnej granicy pomiędzy poszczególnymi profesjami i omówienie różnych poziomów na jakich operuje architektura krajobrazu.

Pierwsze spotkanie z tego cyklu odbędzie się 16 marca 2024 o godzinie 17:00 w OPT Zamek Leśnica pl. Świętojański 1, Wrocław, sala 106 (pierwsze piętro).

Organizatorem wydarzenia jest Architektura Harmonii oraz OPT Zamek. Spotkania są objęte patronatem Stowarzyszenia Architektury Krajobrazu.

Więcej informacji na stronie internetowej Organizatora.

Subskrybuj Biuletyn SAK

Aktualności z branży,działalność SAK i oferty pracy

Chcę otrzymywać bezpłatny Biuletyn SAK