Menu Zamknij

“Jak oświetlać, aby nie prześwietlać”. Zaproszenie do udziału w webinarze.

W imieniu organizatorów zapraszamy na webinarium, podczas którego prowadzący poruszą kwestię ochrony ciemnego nieba, praktycznych porad dotyczących projektowania oświetlenia, tak, by było ono funkcjonalne i jednocześnie przyjazne dla nocnego ekosystemu.

Gościem specjalnym webinaru będzie dr inż. arch. Magdalena Zienowicz, architekt, absolwentka Politechniki Wrocławskiej, adiunkt w Instytucie Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, ekspert w badaniach nad iluminacją i światłem w architekturze krajobrazu.

Rozmowę poprowadzi Marcin Wojciech Żebrowski, Business Development Coordinator, Urbanista, Podcaster, twórca kanału Urbcast.

Podczas webinaru zostaną poruszone następujące zagadnienia:

  • Jak projektować noc?
  • Jak oświetlać parki, aby czuć się w nich komfortowo, aby przebywanie w nich dawało poczucie bezpieczeństwa i przyjemności (cechy środowiska i cechy opraw oświetleniowych wpływające na efekty wizualne i niewizualne)?
  • Jakie normy oświetleniowe należy spełnić?
  • Jak będą wyglądać wieczorem tereny zieleni w miastach przyszłości?

Webinar odbędzie się 12 października o godzinie 11:00.

Link do wydarzenia oraz szczegółowe informacje: https://connect.zumtobelgroup.com/webinarium-jak-oswietlac-aby-nie-przeswietlac

Subskrybuj Biuletyn SAK

Aktualności z branży,działalność SAK i oferty pracy

Chcę otrzymywać bezpłatny Biuletyn SAK