Menu Zamknij

8. edycja Dnia Zawodów Wolnych (7 maja)

day of liberal professions, Stowarzyszenie Architektury Krajobrazu

W imieniu IFLA Europe mamy przyjemność zaprezentować 8. edycję Dnia Zawodów Wolnych – organizowanego przez Kategorię “Wolne Zawody” (Liberal Professions Category) Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego (EESC) – która odbędzie się 7. maja 2024 r. w godzinach 10:30–16:15 czasu środkowoeuropejskiego w Brukseli. Tegoroczny temat „Profesjonalne wsparcie dla Błękitnego Ładu UE” zapowiada się na ekscytującą platformę dla czołowych europejskich specjalistów. Wraz z kluczowymi decydentami z Komisji Europejskiej, Parlamentu Europejskiego i Państw Członkowskich przedstawiciele wolnych zawodów będą poszukiwać rozwiązań pozwalających sprostać rosnącym wyzwaniom związanym z wodą.

Podczas konferencji uczestnicy będą dyskutować, w jaki sposób wolne zawody mogą pomóc w wypracowaniu innowacyjnych rozwiązań umożliwiających wdrożenie Niebieskiego Ładu UE i złagodzić wyzwania związane z wodą, przed którymi stanie Europa i świat w nadchodzących latach i dekadach.

Dostępne będzie tłumaczenie symultaniczne w języku angielskim, niemieckim i włoskim.

Konferencja ma charakter otwarty. Będzie można dołączyć osobiście lub zdalnie. W obu przypadkach wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Prosimy o rejestrację do 2. maja 2024 r. tutaj.

Więcej informacji i program wydarzenia znajdziecie na stronie IFLA Europe.

Subskrybuj Biuletyn SAK

Aktualności z branży,działalność SAK i oferty pracy

Chcę otrzymywać bezpłatny Biuletyn SAK