Menu Zamknij

Poniżej prezentujemy wydarzenia promowane przez SAK

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Targi Gardenia / Poznań

13 lutego 2020 @ 08:00 - 15 lutego 2020 @ 17:00

Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA są partnerem wyjątkowego wydarzenia. Wspólnie z Fundacją FRACTAL tworzymy Arenę Krajobrazu. Po raz pierwszy w Polsce będzie możliwość spotkania światowych sław z zakresu projektowania ogrodów w jednym miejscu oraz wysłuchania ich prelekcji!

Zaproszeni goście to:

  • Chris Beardshaw, wybitny brytyjski projektant, laureat wyróżnień i medali Royal Horticultural Society m.in. “Best Show Garden” i „Wybór publiczności”
  • Jo Thompsonjest wybitną projektantką, laureatką „Best of Show”, uznaną przez prasę profesjonalną za jedną z najbardziej utalentowanych projektantek i najlepszą projektantkę ogrodów wiejskich.
  • Taina Suonioto utytułowana projektantka z Finlandii. Jest laureatką srebrnego medalu wystawy Chelsea Flower Show 2019 za ogród „Roots in Finland – Kyrö Garden”. Zajmuje się przede wszystkim ogrodami na dachu i zieloną przestrzenią w mieście, realizując również swój autorski projekt „Roslings Manor Gardens”.
  • Hexian Jin, jest prezesem wydawnictwa i zastępcą redaktora naczelnego magazynu „Chinese Landscape Architecture”  oraz profesorem w Zhejiang Agriculture & Forestry University, School of Landscape and Architecture. Jej prezentacja pozwoli skonfrontować doświadczenia architektów europejskich z trendami projektowania dominującymi obecnie na rynku azjatyckim.

W programie ponad 20 godzin merytorycznych wydarzeń. Będzie możliwość wysłuchania prelekcji zagranicznych gości dotyczących ich wizji i filozofii projektowania. Będą oni także przeprowadzać przeglądy portfolio polskich architektów krajobrazu. Jeśli jesteś zainteresowany zgłoszeniem swojego portfolio zapraszamy na stronę organizatora. Część prezentacyjną wzbogacą pokazy cięcia oraz pielęgnacji drzew i krzewów.

Ruszyła sprzedaż biletów na to wydarzenie.

Wydarzenie jest skierowane do architektów krajobrazu, profesjonalistów specjalizujących się w zakładaniu i pielęgnacji ogrodów oraz przedstawicieli firm z branży ogrodniczej. Udział w wydarzeniu jest płatny. W ofercie są dwa rodzaje biletów: standard i premium. Oba upoważniają do udziału w dwudniowym wydarzeniu oraz pozwalają na wstęp na ekspozycję Targów Gardenia w dniach 13-14.02.2020 r. Zakup biletu premium daje możliwość osobistego spotkania z zagranicznymi gośćmi, podczas którego będzie można wymienić się z nimi poglądami i porozmawiać na temat projektowania ogrodów.

Bilety można zakupić online, korzystając z serwisu Tobilet.pl à https://tobilet.pl/events/arena-krajobrazu/

Zapraszamy do udziału

GARDENIA to wydarzenie o ugruntowanej pozycji na polskim rynku i jedyna w naszym kraju impreza łącząca profesjonalistów i hobbystów z branży ogrodniczej. To ważne źródło inspiracji i wiedzy
o najnowszych trendach w ogrodnictwie. Jeśli jesteś architektem krajobrazu, zajmujesz się zakładaniem ogrodów lub jesteś specjalistą w branży ogrodniczej? Nie może Cię zabraknąć na tym wydarzeniu! 

Po bieżące informacje dotyczące programu wydarzeń, wystawców oraz partnerów zapraszamy na stronę www.targigardenia.pl

 

Szczegóły

Początek:
13 lutego 2020 @ 08:00
Koniec:
15 lutego 2020 @ 17:00
Kategorie Wydarzenie:
,
Witryna internetowa:
https://www.targigardenia.pl/pl/

Subskrybuj Biuletyn SAK

Aktualności z branży,działalność SAK i oferty pracy

Chcę otrzymywać bezpłatny Biuletyn SAK