Menu Zamknij

Współpracujemy z Wydawnictwem Inżynieria!

Wydawnictwo Inżynieria sp. z o.o. to wydawca kwartalników inżynieryjnych („GDMT geoinżynieria drogi mosty tunele” i „Inżynieria Bezwykopowa”), portalu inzynieria.com oraz katalogu firm online.

Od 2003 r firma organizuje konferencje branżowe. Obecnie w kalendarzu rocznym znajduje się pięć wydarzeń kierowanych do różnych grup odbiorców z sektora inżynieryjnego. Od 2016 r. odbywa się konferencja „Gospodarowanie Wodami Opadowymi i Roztopowymi”, która gromadzi m.in. polskich i zagranicznych naukowców, prawników, inwestorów, projektantów, wykonawców i producentów. Podczas wydarzenia szczegółowo omawiane jest tytułowe zagadnienie zarówno pod kątem praktycznym, jak i teoretycznym w połączeniu z warsztatami tematycznymi i dyskusjami w gronie ekspertów. Program każdej kolejnej konferencji dostosowywany jest do aktualnych potrzeb w branży, a problematyka jest oparta na aktualnych wytycznych prawnych i zagadnieniach, które są istotne dla uczestników z uwagi na ich codzienną pracę. W celu zapewnienia jak najwyższego poziomu merytorycznego organizator podejmuje współpracę z uznanymi ekspertami oraz organizacjami, w tym m.in. ze Stowarzyszeniem Architektury Krajobrazu.

Ponadto w zakresie działalności Wydawnictwa znajduje się wiele innych zadań, w tym m.in. prace z zakresu pre-press, druku, fotografii, wideo (w tym zdjęcia i filmy z lotu ptaka oraz filmy z wykorzystaniem kamery VR), projektowanie stron internetowych (pod marką Quality Studio), jak i szeroki wachlarz działań marketingowych realizowanych poprzez agencję marketingową New Idea House.

Więcej o naszej działalności na portalu inzynieria.com, a o konferencjach na: https://konferencje.inzynieria.com.

Zapraszamy do współpracy!

Subskrybuj Biuletyn SAK

Aktualności z branży,działalność SAK i oferty pracy

Chcę otrzymywać bezpłatny Biuletyn SAK