Menu Zamknij

Webinarium IFLA Europe poświęcone uznawaniu kwalifikacji zawodowych w Europie

Zapraszamy wszystkich Członków SAK oraz pozostałych zainteresowanych architektów krajobrazu na trzecie webinarium IFLA Europe poświęcone uznawaniu kwalifikacji zawodowych w Europie. Odbędzie się ono w piątek, 26. maja 2023 o godzinie 14:00 (CET).

Webinarium jest organizowane przez Komitet IFLA Europe ds Praktyki Zawodowej pod przewodnictwem Wiceprzewodniczącego Didiera Vancutsema i będzie koncentrować się na najnowszych osiągnięciach Powszechnych Ram Kształcenia (CTF). Zaprezentuje także jeden kraj podlegający regulacjom i doświadczenia kraju nieobjętego regulacjami. To webinarium jest kontynuacją dwóch poprzednich seminariów internetowych dotyczących uznawania zawodu architekta krajobrazu w Europie, które odbyły się w marcu i grudniu 2022 r.

Program webinarium:

14.00     Powitanie: Katerina Gkoltsiou, Przewodnicząca IFLA Europe 
14.05     Wstęp: Didier Vancutsem, Wiceprzewodniczący Komitetu IFLA Europe ds Praktyki Zawodowej 
14.10     Ostatnie postępy w Powszechnych Ramach Kształcenia (CTF) – Jeroen De Vries, LE:Notre/InnoLAN oraz Prof. Gintaras Stauskis, InnoLAND project, profesor politechniki VILNIUS TECH
14.25    Praktyka zawodowa w Łotwie – stan obecny – Indra Purs, Prezeska LAAA Latvia
14.40    Praktyka zawodowa w Wielkiej Brytanii – stan obecny – Naomi Taylor, Kierowniczka działu Membership Services w Landscape Institute
14.55 – 15.30 – Sesja pytań (Q&A) i zamknięcie webinarium

Zapisy na webinarium.

Serdecznie zapraszamy do udziału i zachęcamy do zadawania pytań dotyczących CTF, które można kierować z wyprzedzeniem bezpośrednio do Sekretariatu IFLA Europe na adres  (w języku angielskim) lub poprzez Delegata SAK do IFLA na adres  (język polski lub angielski).

Subskrybuj Biuletyn SAK

Aktualności z branży,działalność SAK i oferty pracy

Chcę otrzymywać bezpłatny Biuletyn SAK