Menu Zamknij

WAK 17: Współczesne formy ogrodowe

Zapraszamy na siedemnastą konferencję szkoleniową z cyklu Współczesna Architektura Krajobrazu – trendy, technologie i praktyka pt. Współczesne formy ogrodowe , która odbędzie się w Krakowie w dn. 16.10.2019 r.

Miejsce i czas
Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha,
ul. Marii Konopnickiej 26, 30-302 Kraków
16 październik 2019 r. (środa), godz. 9:30-17:00

Wkrótce ruszają zapisy na WAK 17!

Konferencja pod patronatem ELCA

Elca

Konferencja kierowana jest do wykonawców ogrodów i terenów zieleni.

Prelegenci

Peter Berg – biuro projektowe GartenLandschaft Berg & Co. GmbH, specjalista, który jest nie tylko projektantem ale również wykonawcą ogrodów. Firma GartenLandschaft Berg cieszy się dużą popularnością wśród mediów oraz branży ogrodniczej dzięki swojemu otwartemu podejściu do miłośników ogrodów i designu. Peter Berg jest również aktywnym wykładowcą – prowadzi seminaria między innymi w Austrii, Rosji a także Estonii.

Noel Kingsbury – brytyjski projektant ogrodów, wykładowca oraz autor wielu książek z zakresu projektowania i biologii roślin (m.in. “Ukryta historia drzew. Sekretne właściwości 150 gatunków” oraz “Projektowanie rabat. Kompozycje ogrodowe”)  Noel Kingsbury w swoich działaniach,  promuje naturalistyczne i zrównoważone projektowanie, nawiązujące do natury. Polega ono na eksponowaniu różnorodności gatunków roślin w ogrodzie, przestrzeni miast oraz otwartych krajobrazach.To wybitny specjalista w zakresie projektowania kompozycji z bylin i traw ozdobnych, jest uznanym autorytetem w tej dziedzinie, a swoją wiedzą chętnie dzieli się z innymi podczas warsztatów, szkoleń oraz indywidualnych konsultacji. Efekty takiej współpracy można zauważyć chociażby w mieście Warszawa.

Karin Standler – biuro projektowe Karin Standler Landschaftsarchitektur

Dorota Rudawa – biuro projektowe RS Architektura Krajobrazu

Wkrótce przedstawimy kolejnych prelegentów.

Subskrybuj Biuletyn SAK

Aktualności z branży, działalność SAK i oferty pracy

Chcę otrzymywać bezpłatny Biuletyn SAK

FreshMail.pl