Menu Zamknij

Ćwiek Urszula

Prezes Zarządu LandAR Projects Sp. z o.o., Główny Architekt firmy, magister inżynier Architektury Krajobrazu, specjalizacji Urządzanie i pielęgnowanie krajobrazu SGGW, absolwentka studiów podyplomowych na Politechnice Warszawskiej, kierunek Urbanistyka i Gospodarka Przestrzenna.

Kontakt: nr tel. +48 795 591 131, e- mail: office@landar.eu

Strona firmy: www.landar.eu

Biogram

Urszula Ćwiek ukończyła prestiżowy kurs zarządzania projektami PRINCE2. Posiada uprawnienia Inspektora Nadzoru Budowy Terenów Zieleni. Należy do Stowarzyszenia Architektury Krajobrazu SAK oraz Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Twórców Ogrodów OSTO. W 2014 r. dołączyła do BNI Polska – profesjonalnej organizacji rekomendacji biznesowych, żeby już po dwóch miesiącach zostać wiceprezesem jednej z grup, uczestnicząc równocześnie w tworzeniu nowych, a następnie po kolejnych dwóch objąć stanowisko Director Consultant BNI Poland. W czerwcu 2015 r. dołączyła do Klubu Integracji Europejskiej. Aktywnie i z pasją działa w networkingu, również jako prowadząca spotkania. Zwolenniczka stałego inwestowania w rozwój osobisty, motywująca innych do działania.

Doświadczenie zawodowe

Urszula Ćwiek doświadczenie zdobywała m.in. w Katedrze Architektury Krajobrazu SGGW, Biurze Planowania Rozwoju Warszawy BPRW, firmie Duet sp.j. Konopka, Pełka (kształtowanie terenów zieleni). Posiada ponad 11-letnie doświadczenie projektowe, 8-letnie doświadczenie w prowadzeniu biura projektowego. W doświadczenie zawodowe wpisuje się wykonywanie projektów terenów publicznych, osiedlowych i prywatnych, potwierdzone licznymi referencjami, współpraca z podmiotami publicznymi w całej Polsce. Specjalizuje się w wykonywaniu projektów terenów publicznych, osiedlowych i prywatnych, potwierdzone licznymi referencjami od podmiotów publicznych z całej Polski. Urszula Ćwiek posiada również doświadczenie w wykonawstwie, działaniach na rekomendacjach. Wraz z zespołem LandAR zdobyła nagrody m.in. WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców, Bizon Biznesu. Firma przynależy do UN Global Compact – inicjatywy ONZ na rzecz społecznej odpowiedzialności biznesu i wspierania zrównoważonego rozwoju. W LandAR obowiązuje opracowany Kodeks Etyki oraz schematy i wytyczne systematyzujące pracę zespołu. Urszula Ćwiek występuje publiczne, zarówno w sprawach branżowych, jak i dotyczących biznesu oraz prowadzenia firmy.