Menu Zamknij

Targi Ogrodnicze EDEN 2012

Targi Lublin oraz Stowarzyszenie Architektury Krajobrazu serdecznie zapraszają 11 maja (I dzień targowy) na branżowy dzień dla Profesjonalisty.

Będzie to dzień konferencji poświęconych przedstawieniu dobrych praktyk współpracy pomiędzy inwestorami (gminami), projektantami (architektami krajobrazu), wykonawcami i osobami nadzorującymi ich prace w procesie inwestycyjnym zagospodarowania i pielęgnacji zieleni w przestrzeni publicznej.

Dzień dla Profesjonalisty skierowany jest do przedstawicieli gmin i miast Województwa Lubelskiego, odpowiedzialnych za zieleń miejską i publiczną, jak również do właścicieli spółdzielni mieszkaniowych, deweloperów, architektów zakładających zieleń, oraz do wszystkich których interesuje taka tamatyka.

Targi EDEN od 8 lat są miejscem gdzie prezentowana jest oferta ogrodnicza mieszkańcom Lubelszczyzny, jak również zainteresowanym osobom z Polski i z zagranicy. Sukces poprzedniej edycji, którą odwiedziło blisko 7000 tysięcy zwiedzających pokazał, że takie spotkanie branży jest dla Lublina ważnym wydarzeniem.

To doskonałe miejsce spotkań dla przedsiębiorców (szkółkarzy, przedstawicieli sklepów, centrów i hurtowni ogrodniczych), specjalistów (architektów krajobrazu, osób odpowiedzialnych za tereny zieleni miejskich i osiedlowych) oraz pasjonatów (działkowców i innych osób prywatnych zainteresowanych branżą ogrodniczą).

Targom towarzyszyć będą liczne atrakcje dla zwiedzających, wśród których pojawią się Mistrzostwa Florystyczne, Wystawa Ogrodnicza, Warsztaty i Konwent Mistrzów Nalewek. 12 maja odbędzie się również spotkanie ze studentami “Zawód bez tajemnic”. 

Subskrybuj Biuletyn SAK

Aktualności z branży,działalność SAK i oferty pracy

Chcę otrzymywać bezpłatny Biuletyn SAK