Menu Zamknij

Spotkanie z gwiazdami architektury w Gliwicach

Plebiscyt Polska Architektura XXL to wydarzenie podsumowujące najlepsze realizacje architektoniczne ubiegłego roku. Wystawy są świetną okazją do zobaczenia najciekawszych obiektów, ale również do spotkania z architektami, którzy je zaprojektowali!

W dniach 15 – 25 maja na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach zostanie otwarta wystawa wyróżnionych obiektów w Plebiscycie Polska Architektura XXL.  25 maja zapraszamy z kolei na finisaż tej wystawy uświetniony prezentacjami obiektów nominowanych i wyróżnionych w plebiscycie. Swój udział potwierdzili: Oskar Grąbczewski z OVO Grąbczewscy Architekci, Krzysztof Zalewski z Zalewski Architecture Group, Adam Radzimski z biura BAAR oraz Przemysław Janusz z pracowni Januszówka. Dodatkowo atrakcje dla gości przygotuje firma LUG Light Factory, właściciel marki Flash&DQ, która opowie o swoich rozwiązaniach z zakresu  oświetlenia. 

Wystawa będzie prezentowana w dniach 15-25 maja 2017 na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach (ul. Akademicka 7). 

Finisaż odbędzie się 25 maja o godz. 18:00. Wstęp wolny. Wymagana rejestracja. Link do formularza: TUTAJ

Subskrybuj Biuletyn SAK

Aktualności z branży,działalność SAK i oferty pracy

Chcę otrzymywać bezpłatny Biuletyn SAK