Menu Zamknij

Hałucha Piotr

Architekt krajobrazu i nauczyciel przedmiotów zawodowych w technikum architektury krajobrazu.

kontakt: tel: +48 577 900 230, e-mail: biuro@haluchastudio.pl

strona firmy: www.haluchastudio.pl

Biogram

Absolwent ogrodnictwa i architektury krajobrazu na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Właściciel łódzkiej pracowni projektowej HAŁUCHA STUDIO, zajmującej się projektowaniem terenów zieleni, planowaniem krajobrazu i edukacją z zakresu architektury krajobrazu.

Doświadczenie zawodowe

Od 2007 roku współpracuje z firmami ogrodniczymi, biurami architektonicznymi i urbanistycznymi w zakresie inwentaryzacji zieleni oraz projektowania terenów zieleni. W swoim dorobku posiada kilkadziesiąt wykonanych projektów ogrodów, inwentaryzacji zieleni, wytycznych projektowych na potrzeby miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, kilka autorskich kursów i szkoleń oraz kilkanaście programów wycieczek studialnych po polskich i zagranicznych parkach i ogrodach.

Od 2008 roku nauczyciel przedmiotów zawodowych w technikum architektury krajobrazu w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Widzewie. Uprawniony egzaminator oraz współautor programu nauczania w tym zawodzie. Był opiekunem kilkunastu laureatów konkursów dla uczniów technikum architektury krajobrazu na szczeblu wojewódzkim, regionalnym i krajowym. Za swoje dokonania otrzymał w roku 2016 Medal Komisji Edukacji Narodowej

 

Subskrybuj Biuletyn SAK

Aktualności z branży, działalność SAK i oferty pracy

Chcę otrzymywać bezpłatny Biuletyn SAK