Menu Zamknij

Suszyńska Marta

Założyciel i główny projektant w L.A.S. Landscape Architecture Studio.
Ukończyła Architekturę krajobrazu oraz Planowanie krajobrazu i gospodarkę przestrzenną na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej.
Doświadczenie zawodowe zdobywała w pracy przy przestrzeniach prywatnych, publicznych oraz parkowych – zarówno projektując jak i nadzorując realizacje projektów o zróżnicowanej specyfice oraz skali. W ramach Miejskiej Pracowni Urbanistycznej oraz Wydziału Architektury UM, uczestniczyła w sporządzaniu dokumentów planistycznych oraz warsztatach partycypacji społecznej – certyfikowana facilitatorka metody Planning for Real.
Połączenie dwóch interdyscyplinarnych dziedzin – architektury krajobrazu i planowania przestrzennego – pozwoliło jej na bardziej świadome postrzeganie przestrzeni, zarówno w aspektach środowiskowych jak i społeczno-kulturowych oraz ich współdziałanie. W zakresie autorskiej pracowni kontynuuje i rozwija działalność projektową, również w ramach współpracy branżowej oraz konkursowej. Trwale związana z krajobrazem – zarówno w pracy jak i w czasie wolnym, najchętniej w górskim wydaniu.

Subskrybuj Biuletyn SAK

Aktualności z branży,działalność SAK i oferty pracy

Chcę otrzymywać bezpłatny Biuletyn SAK