Menu Zamknij

Biolider

Bio-Lider to firma biotechnologiczna, która zajmuje się badaniami i sprzedażą produktów biologicznych w szczególności bazujących na wykorzystaniu potencjału pożytecznych bakterii. W portfolio spółki znajdują się bezpieczne dla ludzi i środowiska naturalnego biopreparaty przeznaczone dla roślin, zbiorników wodnych, zwierząt i gleby. Dzięki ich zastosowaniu zwiększa się odporność roślin na choroby i szkodniki, poprawia się równowaga mikrobiologiczną gleby jak również aktywizacji ulega proces jej mineralizacji i humifikacji.

Dostępna jest pełna gama biopreparatów, które mogą znaleźć zastosowanie w rolnictwie, ogrodnictwie, zieleni miejskiej oraz tych tych przeznaczonych dla rynku hobbystycznego. Na liście produktów Bio-Lider sukcesywnie powiększa się ilość dostępnych preparatów dozwolonych do stosowania w uprawach ekologicznych.

W swojej działalności Bio-Lider wykorzystuje doświadczenie firmy Bio-Gen jednego z najbardziej zaawansowanych laboratoriów z bioreaktorami w Polsce specjalizującego się w produkcji pożytecznych bakterii i posiadającego unikalną linię technologiczną umożliwiającą stworzenie preparatów o bardzo wysokiej koncentracji. Obie firmy zdecydowały się na współpracę i stworzenie wspólnej marki „Bio-Lider naturalnie z Bio-Gen. Wśród współudziałowców firmy znajduje się Pan Robert Lewandowski – kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Dane firmy
Bio-Lider sp z o.o. sp. k
ul. Wałbrzyska 11/79
NIP: 5213909352

www.bio-lider.pl

Kontakt
dr inż. Janusz Mazurek
Dyrektor ds. Badań i Rozwoju
mazurek@bio-lider.pl,
tel: 884 778 775

Subskrybuj Biuletyn SAK

Aktualności z branży,działalność SAK i oferty pracy

Chcę otrzymywać bezpłatny Biuletyn SAK