Mapa serwisu 
 
 
 

IFLA Europe

IFLA logoInternational Federation of Landscape Architects Europe (wcześniej European Federation for Landscape Architecture, EFLA) to organizacja zrzeszająca stowarzyszenia krajowe dla architektów krajobrazu z krajów Unii Europejskiej oraz Szwajcarii. Głównymi zadaniami IFLA Europe jest promocja zawodu architekta krajobrazu, reprezentowanie interesów członków stowarzyszeń zrzeszonych w IFLA, w instytucjach unijnych, inicjowanie działań i utrzymanie standardów kształcenia i praktyki zawodowej we wszystkich krajach europejskich.
IFLA Europe współpracuje z organizacjami międzynarodowymi, takimi jak ECLAS czy ELASA; organizuje seminaria i warsztaty, promuje wymianę wiedzy i doświadczeń. 

Od stycznia 2007 roku EFLA Europe jest częścią International Federation of Landscape Architects (IFLA), a od czerwca 2012 działa pod nową nazwą - IFLA Europe.

W listopadzie 2008 roku do grona 19 organizacji członkowskich dołączyło Stowarzyszenie Architektury Krajobrazu (SAK), najpierw jako Interim Member, a od stycznia 2010 jako Full Member.

 
 Wydarzenia

XX FORUM ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU PRAKTYKA ZAWODOWA – BADANIA NAUKOWE – DYDAKTYKA Kraków, 21-23 września 2017
Konferencja jest podsumowaniem kolejnej dekady corocznych spotkań naukowych pod nazwą Forum Architektury Krajobrazu
 
20 października 2017 - Dzień Krajobrazu
Człowiek jest nierozerwalnie związany z przestrzenią, w której obcuje i którą zamieszkuje. Otoczenie wpływa na nasze samopoczucie, poczucie bezpieczeństwa, tworzenie się i utrzymywanie więzi społecznych.
 
Targi ogrodnicze Spoga + gafa Kolonia
W dniach od 3 do 5 września 2017 roku w Kolonii będzie można czerpać inspiracje
 
 

Członkowie Wspierający SAK:

Członkowie Wspierający SAK, Hortnas, Libet, Lorberg, Politechnika Krakowska, quick-mix, Schreder, SIK polski, Rain Bird, Vectorworks, Zdrojownia

Projekt SAK:
Parki Lublina - Projekt Rusałka

Profil SAK na Facebooku
SAK na Facebook
Stowarzyszenie Architektury Krajobrazu (SAK)
tel. +48 696 157 000 | biuro (at) sak.org.pl | www.sak.org.pl | adres korespondencyjny: Kowieńska 19, 51-351 Wrocław
nr rachunku: 95 1750 0012 0000 0000 2648 7056, Raiffeisen POLBANK

Projekt i wykonanie: inti.pl