Mapa serwisu 
 
 
 

Bardzo serdecznie zapraszamy na spoga+gafa 2018 2-4.09.2018

Najważniejsi nabywcy oraz decydenci z całego świata spotkają się w jednym miejscu na spoga+gafa 2018. Czeka tam Państwa nieoczekiwany program, jak również najnowsze trendy ogrodnicze, które rzucą nowe światło na świat Grill ́a, meble i rośliny ogrodowe oraz inne tematy tej branży. Dobrze ustrukturowane działy takie jak garden living, garden creation & care, garden bbq und garden unique zapewniają kompletny przegląd wszystkich ofert wystawy. Aby wizyta podczas targów była dla Państwa przyjemna, Koelnmesse zaprasza do korzystania z przygotowanych specjalnie dla Państwa bezpłatnych usług dodatkowych:

bezpłatne bilety wstepu na wszystkie dni targów

VRS-Card: bezpłatne korzystanie ze środków komunikacji miejskiej podczas pobytu w Kolonii

Guided Tour auf dem Messegelände Tutaj będą zaprezentowane wszystkie Highlights tegorocznych targów spoga+gafa.

spoga+gafa Networking Event: Meet the Exhibitor Lunch Międzynarodowe spotkanie biznesowe umożliwi Państwu zawarcie kontaktów biznesowych, zarówno z niemieckimi, jak i międzynarodowymi uczestnikami targów do pogłębienia dalszych relacji biznesowych.

(Delegations) Matchmaking Oferujemy również organizację spotkań delegacyjnych z innymi międzynarodowymi delegacjami. W ten sposób możemy zapewnić spotkanie naszych delegacji z ciekawymi globalnymi partnerami biznesowymi, aby z nowymi kontaktami w reku opuścić spoga+gafa 2018.

Gartencenter Tour Zapraszamy na zwiedzanie wybranych Centrum Ogrodniczych m.in. Centrum Ogrodnicze Dinger ́s.

IVG Gartenparty Specjalnie dla spoga+gafa stowarzyszenie ogrodnicze IVG (Industrieverband Garten e.V.) organizuje spotkanie biznesowe na własnym stanowisku. Są Państwo serdecznie zaproszeni.

Gartencenter-Tag und VDG Happy Hour We współpracy z Verband Deutscher Gartencenter e.V. (VDG) zapraszamy na Dzień Centrum Ogrodniczego, który odbędzie się w niedziele tj. 03.września 2017. Na zakończenie dnia VDG zaprasza wszystkich na koncert muzyki relaksacyjnej i smaczne przekąski.

Praxistag Garten für Planer und Unternehmen Spoga+gafa 2018 już po raz piąty organizuje serię wykładów trwających pół dnia. Te wykłady są uznane jako wykłady doskonalenia zawodowego w izbie architektów NRW i Hessen.

Bezpłatne bilety wstępu dla Państwa są dostępne pod adresem: novikava@tema.de

 
 
 Członkowie Wspierający SAK:

Projekt SAK:
Parki Lublina - Projekt Rusałka
http://sak.org.pl/index.php/pMenuId/20 Profil SAK na Facebooku
SAK na Facebook
Stowarzyszenie Architektury Krajobrazu (SAK)
tel. +48 696 157 000 | biuro (at) sak.org.pl | www.sak.org.pl | adres korespondencyjny: Kowieńska 19, 51-351 Wrocław
nr rachunku: 95 1750 0012 0000 0000 2648 7056, Raiffeisen POLBANK

Projekt i wykonanie: inti.pl