Mapa serwisu 
 
 
 

Gardenphilia.com sp. z o.o.Gardenphilia.com sp. z o.o.

ul. Sarmacka 10B/23
02-972 Warszawa
www.gardenphilia.com

Gardenphilia DESIGNER to najchętniej kupowany profesjonalny program do projektowania i wizualizacji ogrodów i terenów zielonych w Polsce.

Program umożliwia kompleksowe wykonanie projektu: koncepcyjny rzut z góry, wizualizacja 3D, projekt techniczny, zestawienie roślin i materiałów użytych w projekcie. Największa na rynku baza ponad 8000 tysięcy roślin z polskich szkółek, oparta jest o unikatowe w skali europejskiej, akwarelowe, ręcznie malowane tekstury. Nowoczesny, intuicyjny interfejs to kolejny z wielu elementów usprawniających pracę architekta krajobrazu w programie Gardenphilia DESIGNER PRO. Bezpośredni dostęp do wszystkich funkcji programu pozwala oszczędzić czas pracy, a podgląd w 3D umożliwia szybką weryfikację wprowadzanych zmian. A dodatkowo:

  • Unikatowa na rynku możliwość prezentacji zmian sezonowych wyglądu zieleni o dowolnej porze roku z dokładnością do wybranego dnia roku.
  • Płynna prezentacja wzrostu roślin oraz dynamiczna wizualizacja zmian zacienienia ogrodu.
  • Możliwość importu plików 2D oraz plików 3D z programu SketchUp i innych programów do modelowania w formacie DAE i 3DS.
  • Program Gardenphilia DESIGNER 2.1 jest dostępny w polskiej, angielskiej, niemieckiej, rosyjskiej oraz litewskiej wersji językowej i pracuje pod systemem operacyjnym Windows 7,8,10 i Mac OS X.

Aplikacja pracuje zarówno w trybie online, jak i offline (bez dostępu do Internetu), co umożliwia pracę z programem w każdym terenie i w każdych warunkach.

 


 
 Członkowie Wspierający SAK:

Projekt SAK:
Parki Lublina - Projekt Rusałka
http://sak.org.pl/index.php/pMenuId/20 Profil SAK na Facebooku
SAK na Facebook
Stowarzyszenie Architektury Krajobrazu (SAK)
tel. +48 696 157 000 | biuro (at) sak.org.pl | www.sak.org.pl | adres korespondencyjny: Kowieńska 19, 51-351 Wrocław
nr rachunku: 95 1750 0012 0000 0000 2648 7056, Raiffeisen POLBANK

Projekt i wykonanie: inti.pl